12 marca 2017 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek. na utrzymanie polskich misjonarzy pracujących na misjach.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15 dla dzieci i ogółu wiernych, i 19.00 dla młodzieży;

• w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

1. W poniedziałek 13 marca br. po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w terminie 2 – 5 kwietnia br., przeprowadzi je ks. Piotr Basista z Krakowa. Program rekolekcji będzie podany w późniejszym terminie.

1. Próba scholii we wtorek o godz. 16.00 w Oratorium.

1. We wtorek 7 marca br. Ks. Tomasz obchodził swoje imieniny. Zapraszamy na Msze św. w intencji Solenizanta w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

1. W najbliższym tygodniu nie będzie zbiórek ministrantów z powodu prowadzenia rekolekcji wielkopostnych przez ks. Tomasza.

1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

1. Wszystkim naszym parafianom i gościom uczestniczącym w tej Mszy św., życzymy udanej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w ciągu tygodnia.

Ks. Piotr Strykowski