OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

7 maja 2017 r.

IV NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:
  • w poniedziałek: św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski;
  • w sobotę: Matki Bożej Fatimskiej.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.

2. Spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz rodziców w sobotę o godz. 10.00 w kościele parafialnym.

3. W sobotę, 13 maja br. zapraszamy na Msze św. i nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę 14 maja br. w naszej parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii św. o godz. 11.30 – zbiórka  o godz. 11.00. W tym dniu Msza św. o godz. 9.00 zostanie odprawiona w kościele parafialnym.

5. Wieczorne Msze św. o godz. 18.00 w najbliższym tygodniu będą odprawiane w kościele parafialnym.

6. Dnia 27 maja br. w kościele Chrystusa Króla we Wrocławiu odbędą się o godz. 13.00 święcenia kapłańskie naszego parafianina Oskara Gaszka. Chcielibyśmy, aby delegacja z naszej parafii uczestniczyła w tym ważnym dla Cieszkowa i Oskara wydarzeniu. Dlatego organizujemy wyjazd autokarem na to nasze wspólne święto do Wrocławia. Zapraszamy parafian, młodzież, dzieci i ministrantów. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wyjazd jest bezpłatny.

7. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 12.00 dotycząca przygotowania liturgicznego Pierwszej Komunii Św.

8. W dniach do 30 kwietnia do 3 maja grupa kilku ministrantów z naszej parafii uczestniczyła w Pielgrzymce Ministrantów do Twardogóry. Informujemy, że w rozgrywkach sportowych w piłce halowej nasza parafia zajęła czwarte miejsce. Natomiast Sebastian Jezierski zajął pierwsze miejsce w biegach na 60 metrów oraz wieloboju.

9. Podczas wakacji organizujemy wczasy nad Włoskim Adriatykiem dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Szczegółowe informacje na stronie internetowej naszej parafii.

10. Zapraszamy na parafialny spływ kajakowy w dniu 17 czerwca br. Informacje i zapisy u ks. Tomasza.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na cele remontowo – inwestycyjne w naszej parafii.

12. W kancelarii parafialnej lub w zakrystii można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze 2017 roku.

13. Wszystkim naszym parafianom i gościom uczestniczącym w tej Mszy św., życzymy udanej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w ciągu tygodnia.

Ks. Piotr Strykowski