OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

18 czerwca 2017 r.

XI NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W Oktawie Bożego Ciała codziennie wieczorem, oprócz niedzieli, odbędą się Msze św. w intencji poszczególnych wiosek, a po Mszy św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem.

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:
  • W środę św. Alojzego Gonzagi;
  • w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Dzień Ojca;
  • w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

1. Kończy się rok szkolny i katechetyczny, a zaczynają się wakacje. Z tej racji w piątek o godz. 8.00 zapraszamy do kościoła Chrystusa Króla na Msze św. w intencji Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników oraz Uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

1. Dnia 23 września br. organizujemy wyjazd do Częstochowy dla dzieci rocznicowych i ich rodziców. Prosimy o zapisywanie się na listę chętnych na wyjazd w zakrystii lub kancelarii.

1. W dniach 12 – 16 października br. organizujemy pielgrzymkę szlakiem mazurskich Sanktuariów Maryjnych oraz do Wilna. Zapisy w kancelarii i u ks. Proboszcza.

1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę inwestycyjną 2700 zł.

1. Wszystkim naszym parafianom i gościom uczestniczącym w tej Mszy św., życzymy udanej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w ciągu tygodnia.

Ks. Piotr Strykowski  Proboszcz